מטיילים שלנו ממליצים

יערה רוזנר

ממליצה בחום על החברה שאירגנה לנו טיול ג׳יפ בלתי נשכח של 12 יום ברחבי קירגיזסטן היפיפיה. כל מה  שתצטרכו תפנו לפבל, שדובר עברית שוטפת וידאג להגשים את כל הבקשות שלכם במקצועיות, ביעילות ובמחיר טוב. חוויה מדהימה!

רונית זמיר

קירגיזסטן ארץ יפה מאוד, מעניינת ומרתקת. המפגש האנושי נעים ומיוחד.
וכדי להנות מכל אלה ומחווית טיול ידידותית כדאי לנסוע עם פבל, יבגנייה ומיכאל המקצוענים, נעימים, דואגים לכל פרט ואף דוברי עברית עדכנית.
מומלץ בחום בכל היבט.

ורד סיני

הטיול אתכם היה המנצח מכולם!!! שלוב של נופים , תרבות ,אנשים חביבים ומסבירי פנים.הצוות שלכם מדהים.כל אחד מכם אמון על תחום שהוא מקצועי בו...וכמובן הקבוצה המדהימה של החברים!

רינה שטראוס

מומלץ בחום!!! הצוות שגרם לנו להרגיש כמטיילי VIP מקבלים הכל בחבילה אחת!!!
טבע נוף ,מדריך דובר עברית (ששירת בצבא וכעת גר בקירגיסטן) עם ידע עצום, מכונאי מלווה שמתייצב לכל תקלה והכי חשוב...חובשת/ טבחית מעולה שמכינה אוכל כיד המלך וטעים להפליא!!! אני מחכה לטיול הבא..

עמית צבי

שבנו, חבורה של שמונה אנשים מטיול משולב בקירגיסטן, אותו תכננו ובצענו יחד עם פבל ואנשיו. הטיול כלל ארבעה ימי טראק בהרים ועוד שבעה ימי טיול ג'יפים ברחבי המדינה. פבל ואנשיו היו מדהימים, ליוו אותנו מהנחיתה בבישקק ועד הסיום ופינקו אותנו ללא הרף. הטיול היה מאורגן להפליא, עם דאגה לכל הפרטים גדולים וקטנים. ההדרכה הייתה מעניינת ומרתקת וחזרנו עם שק עמוס בחוויות, ועם רצון ותכנון לשוב לשם פעם נוספת.

רינה סימון

כייף לטייל איתכם, אתם מקסימים צוות מעולה, מומלץ מומלץ וזאת אחרי 2 טיולים בקירגיסטאן.

רמונה דקל

אתם גמישים לשינויים, רחבי לב ונותנים באהבה!

שמוליק סימון

ממליץ לכולם בחום רב! מקום מדהים - אחד היפים בעולם - והצוות של פבל מדהים עוד יותר - כאחד שטייל כבר פעמיים בקירגיסטן ממליץ לראות תמונות באתר שלי בפייס

רותי פומרנץ ברמן

אתם אחלה של אנשים. אתם מבינים אותנו, מדברים עברית, מפנקים ודואגים להראות ארץ יפהפיה עם עם חביב של נוודים וחקלאים בכייף ובזול. טיול ממש שווה. אני ממליצה לכל מי שאני פוגשת על טיול אתכם לקירגיסטאן.

אילן זיו

אין טובים מכם. שירות מעולה עם הרבה אהבה ומסירות למטיילים. דאגתם לכל פרט, דבר לא חסר לנו בעת הטיול, כך שיכולנו להנות מהארץ שלכם הכל יפה. להתראות בהקדם.

לאה אופלר

צוות מדהים,מפנק. עדיין יש את הבתוליות. ארץ מעניינת ואנשים חמים. מומלץ בחום!

אורה גיל

מומלץ ביותר, פבל מדריך מעולה וקירגיסטן מדהימה. היה כל כך טוב ומעניין בפעם הראשונה, שאנחנו באים לטיול נוסף עם צוות מעולה בארץ יפיפיה.